Tingimused ja privaatsuspoliitika

Kuidas osta?

Valige välja sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu.
Vaadake üle ostukorv ja täitke tellimiseks vajalikud andmed. Klientide andmed ei kuulu avaldamisele tellimusega mitteseotud inimestele, sh ei anta kontaktide ja tellimuse informatsiooni tellija pereliikmetele ja sugulastele. Infot väljastatakse kolmandatele isikutele ainult tellija kirjalikul nõusolekul.
Kauba hinnale võib lisanduda saatmise tasu, mis sõltub valitud saatmisviisist.
Tasuge tellimuse eest läbi pangalingi, VISA või Mastercardiga.
Kohaletoimetamine
Kui olete edukalt tasunud ostukorvis olevate toodete eest, saabub e-mailile kiri “tellimus kinnitatud” koos tellimuse andmetega. Kui makse õnnestus, aga kinnituskirja ei saabunud, siis võtke kindlasti ühendust ADELLI e-poe klienditoega E-R 9-17.00. Kinnituskirja saatmise järel asutakse teie tellimust täitma.
Kauba saab tellida Omniva või Itella SmartPOSTi pakiautomaatidesse ning ADELLI poodi, valides tarneks ” Tulen ise järele”.

Mida teha, kui tellitud toode ei sobi

Kas ma saan tagastada e-poest ostetud tooteid?
JAH! Tellisid toote, aga selle suurus või lõige ei sobi – ei ole probleemi!
Too või postita mittesobiv toode 14 päeva jooksul sulle kõige paremini sobivasse pakkiautomaati ja kanname sulle nädala jooksul raha tagasi.
Tagastatavad tooted peavad olema pakendis, kasutamata ja kõikide originaaletikettidega. Juhul, kui toode on määrdunud või on muul moel rikutud tagastamistingimusi, on Adelli Kaubanduse OÜ-l õigus loobuda tagastatava kauba vastu võtmisest.
Aluspesu,ujumisriided, sokkid ja sukad ei saa tagastada hügieenilistel põhjustel.
Kas ma saan vahetada e-poest ostetud tooteid?
Tellides uue toote ja tagastades sobimatu, on võimalik teha vahetusi. Uue suuruse, mudeli või värvi saamiseks tee lihtsalt uuele tootele ADELLI e-poes uus tellimus ja tagasta mittesobiv toode.
Kampaania ajal ostetud toodete vahetuseks tuleb samuti tagastada tooted tagastuspunkti ning teha uus tellimus. Juhul, kui sooduskampaania on uue tellimuse tegemise ajaks lõppenud, siis varasema kampaaniahinnaga uut ostu teha ei saa.
Kuidas tagastada tooteid pakiautomaadi kaudu?
ADELLI e-poe tellimustel tagastuskoodi ei ole. Pakiautomaadi kaudu tagastamisel tuleb tagastatavad tooted postitada uue erakliendi saadetisena ja tasuda postikulu.
NB! Kauba saatekulu tagastamisele ei kuulu.

Tagastus: Kadaka Selver pakiautomaat – Omniva, Itella Smartpost (Kadaka tee 56a, 12915 Tallinn) Tel. +372 5328 5113

Privaatsuspoliitika

Informatsioon Adelli Kaubanduse OÜ isikuandmete töötlemise kohta
Veebipoe pood adelli.ee isikuandmete vastutav töötleja on Adelli Kaubanduse OÜ (registrikood 10112875) asukohaga Kadaka tee 46, Tallinn, Harjumaa 12915, Eesti,
tel +372 6741824 ja e-kiri sekretar.adelli@gmail.com.
Teenus pakkumiseks töödeldakse järgmisi isikuandmeid:
ees- ja perekonnanimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
kauba kohaletoimetamise aadress;
pangakonto number;
kaupade ja teenuste maksumus;
Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse
Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.
Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi.
Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui
infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.
Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja (sekretar.adelli@gmail.com) teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.
Õiguslik alus
Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.
Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).
Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse
Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.
Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress ja tarneaadress edastatakse transporditeenuse pakkujale.
Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.
Uudiskirja saatmise teenuse osutaja, kellega on sõlmitud leping andmete turvaliseks töötlemiseks.
Turvalisus ja andmetele ligipääs
Isikuandmeid hoitakse serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.
Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.
Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.
Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.
Isikuandmetega tutvumine ja parandamine
Isikuandmetega saab tutvuda klinditoe vahendusel.
Nõusoleku tagasivõtmine
Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel.
Säilitamine
Veebipoes säilitatakse ostuajalugu kuni 12 kuud.
Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.
Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Ostukorv
Teie ostukorv

on tühi.